Informacje o naszej ofercie

Jak pomagamy?

W naszej codziennej praktyce leczymy pacjentów po urazach, zabiegach ortopedycznych i z dolegliwościami neurologicznymi. Pracujemy także ze sportowcami. Trafiając do nas możecie Państwo skorzystać z klasycznych zabiegów fizykalnych, takich jak:

  • laseroterapia,
  • sonoterapia,
  • elektroterapia,
  • magnetoterapia,
  • krioterapia.

Uzupełnieniem listy oferowanych usług jest również masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż tkanek głębokich, masaż sportowy. Dodatkowo w szerokim wachlarzu naszych usług znajduje się także kinezyterapia czyli profesjonalne usprawnianie ruchowe pod okiem wykwalifikowanego personelu.

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych metod usprawniania takich jak: Terapia Manualna metodą Mulligana, Kinesiology Taping, leczenia dysfunkcji tkanek miękkich metodą FDM, elementów PNF oraz wielu innych. Ponadto w naszym gabinecie uzyskają Państwo wszechstronną pomoc w leczeniu noworodków i niemowlaków – przy wykorzystaniu metody Vojthy.

Mając na uwadze rodzaj schorzenia, stan lub wiek pacjenta, czy po prostu brak czasu dajemy możliwość skorzystania z naszych usług z dojazdem do Państwa domu.

Decydując się na skorzystanie z usług FIZJOKOMPLEX możecie Państwo liczyć na kompleksową i wnikliwą diagnostykę problemu oraz fachową poradę i terapię.